Tekstil Etiket İstanbul

"IEC" Uzman Kadrosu ile Hizmetinizde


Sizi şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha iyi fikir edinmeniz için sitemizi ziyarete davet ediyoruz ; daha önceki çalışmalarımızı görerek daha iyi bir fikre sahip olacağınızı düşünmekteyiz.

Ürünlerimiz standart yada seri ürünler değil , müşterilerimizin bizlere gönderdiği kendi tasarımları ve istekleri doğrultusunda çalıştığımız ürünlerdir. Bu yüzden fiyat değerlendirmesi yaparken müşterilerimizin numunelerini yada çalışmamız istenen etiketi görmeden fiyat vermemiz olanaksızdır. 

Fiyat değerlendirmesi yapılırken öncelikle önemli olan şey adettir . Rengi ve boyutları, etiketin türü fiyat belirlemede en önemli etkenlerdendir. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizden, sizlere daha doğru bir fiyat verebilmemiz için bu bilgileri eksiksiz temin etmenizi rica ediyoruz.

Tecrübe ve Çözüm Sunma
En uygun, hızlı ve pratik çözümlerle sorunların üstesinden gelebilen uzman kadrosuyla tecrübesini harmanlayıp üretim ve hizmet sürecine yansıtan IEC giderek artan performansıyla etiket sektöründe bir dev haline gelmiştir..."çözümü olmayan iş yoktur" felsefesiyle çalışan IEC, ne kadar zor olursa olsun mevcut tüm imkanlarını kullanarak işi sonuca ulaştıran, gerektiğinde alternatifler geliştirerek müşteriye çözümler sunan bir yapıya sahiptir.

Hız ve Çalışkanlık
Gelişmekte olan ülkeler arasında sayılan Türkiye'de üretim ve hizmetin ne kadar hızlı yapıldığının önemi günden güne artmaktadır... IEC, işin mümkün olduğunca hızlı ama bir o kadar hatasız yapılması konusunda olabildiğince titiz davranmasıdır... hızlı ve verimli çalışma anlayışı üretim sonrası da devam etmekte ve ürünün mümkün olan en kısa sürede müşteriye teslim edilmesi sağlanmaktadır...

Yenilik
Etiket, ürünün kalitesini ve niteliklerini gösteren, ürüne albeni sağlayan, kısacası onu sattıran bir parçadır... bu anlayışla çalışan IEC piyasadaki gelişmeleri takip ederek müşteriye, ürüne en uygun ve ayrıcalık sağlayacak etiketler sunmaktadır... ayrıca teknolojik, sosyal, yasal vs. tüm gelişmeleri hızlı ve etkili bir biçimde firmanın tüm birimlerine adapte edip uygulamaktadır... tüm öneri ve eleştirilere açık olan IEC, çalışma anlayışını katı prensiplerle değil, yenilikçi ve esnek bir politikayla oluşturmakta ve hatta yenilemektedir.

Güven
Piyasanın en zor şartlarında dahi müşteri ilişkilerinde saygı ve güven anlayışını sonuna kadar koruyan IEC, sorumluluğunun bilincinde, kurallara saygılı ve suiistimalden uzak bir örgüt yapıyla çalışmalarını sürdürmektedir...verdiği sözü senet gibi değerlendiren ve yerine getirmek için tüm olanaklarını kullanan IEC, uzman kadrosu ve özellikle sorumluluk bilinci sayesinde her muhatabına gerekli güveni vermektedir...

Hizmet
Amaç sadece etiketi üretmek değil, aynı zamanda üretilen etiketi en kısa sürede müşteriye ulaşmaktadır. Bu bilinçle hareket eden  IEC , siparişin müşteriden alınıp, tüm çalışmaların yapılmasından, üretimin son aşamasına kadar müşteriye gerekli servisi sağlar..
 

Ofisimiz


 

 


Sorularınız ve fiyatlarımız için aşağıdaki formu doldurarak
bize gönderiniz en kısa sürede size dönülecektir.

Adınız/Soyadınız:   

E-Posta:   

Telefon:  

Mesajınız:  
  

 

  

IEC © 2007 • Tüm Hakları Saklıdır.